minibus hire Leeds minibus hire Scarborough local minibus hire lajmet e fundit national minibus hire struga lajm struga lajme
Samsung Galaxy S5 me emra shtesë - Struga.net

Samsung Galaxy S5 me emra shtesë

0

Samsung Galaxy S5 pritet që të lançohet këtë të hënë në Kongresin Mobile Botëror dhe do të dalë në shitje në muajin mars.Derisa të vijnë detajet zyrtare, mund të njiheni vetëm me hipotezat përmes internetit dhe informacionin që sugjerojnë burime të ndryshme.Eldar Murtazin, një zyrtar i brendshëm tek kompania Samsung, tha se do të lëshohen dy versione Samsung Galaxy S5: një i parametrave të lartë dhe një me parametra mesatarë.Bazuar në informacionet e postura në internet, mendohet se version i parametrave të lartë do të ketë ekran “Quad HD” (1440 x 2560), ndërkohë që versioni me parametra mesatarë do të ketë një ekran 1080p dhe që të dy do jen… …

Share.

Comments are closed.

Copyright © 2014 - 2020 Struga.net | Privacy policy