minibus hire Leeds minibus hire Scarborough local minibus hire lajmet e fundit national minibus hire struga lajm struga lajme
Shumë presion – një nga njerëzit kryesorë largohet nga TikTok - Struga.net

Shumë presion – një nga njerëzit kryesorë largohet nga TikTok

0

Kompania e famshme TikTok me bazë në Pekin, ka njoftuar zyrtarisht se kreu i departamentit të inteligjencës artificiale, Ma Wei Jing, po largohet nga puna e tij për shkak të një numri në rritje të akuzave për shkelje të shtetit dhe intimitetit.

Wei……

Share.

Comments are closed.

Copyright © 2014 - 2020 Struga.net | Privacy policy