minibus hire Leeds minibus hire Scarborough local minibus hire lajmet e fundit national minibus hire struga lajm struga lajme online mortgage broker online university
Studiuesit kanë krijuar lidhjen më të shpejtë në internet - Struga.net

Studiuesit kanë krijuar lidhjen më të shpejtë në internet

0

Ekipi prapa përparimit ishin në gjendje të transmetojnë të dhëna me 178 terabitë për sekondë.

Shpejtësia është dyfishi i kapacitetit të çdo sistemi që përdoret aktualisht në botë, dhe një i pesti më i……

Share.

Leave A Reply

Copyright © 2014 - 2020 Struga.net | Privacy policy