minibus hire Leeds minibus hire Scarborough local minibus hire lajmet e fundit national minibus hire struga lajm struga lajme
Trump akuzon TikTok për përhapjen e dezinformatave rreth COVID-19 - Struga.net

Trump akuzon TikTok për përhapjen e dezinformatave rreth COVID-19

0

Presidenti i Amerikës, Donald Trump ka nënshkruar urdhrin ekzekutiv për të ndaluar çdo transaksion me bazë në Shtetet e Bashkuara të Amerikës për TikTok dhe WeChat.

Trump tha se TikTok-u kap informacione nga përdoruesit e saj dhe mund të……

Share.

Comments are closed.

Copyright © 2014 - 2020 Struga.net | Privacy policy