minibus hire Leeds minibus hire Scarborough local minibus hire lajmet e fundit national minibus hire struga lajm struga lajme
Twitter dhe Facebook bllokuan përkohësisht llogaritë e Trumpit, presidenti publikoi “fake news” për COVID-19 - Struga.net

Twitter dhe Facebook bllokuan përkohësisht llogaritë e Trumpit, presidenti publikoi “fake news” për COVID-19

0

Twitteri bllokoi përkohësisht llogarinë e presidentit Trumpit shkaku i lajmeve të rreme për COVID-19

Twitter njoftoi se ka intervenuar në llogarinë e presidentit amerikan, Donald Trump, pasi kishte publikuar një video që përmbante pretendime të rreme……

Share.

Comments are closed.

Copyright © 2014 - 2020 Struga.net | Privacy policy