minibus hire Leeds minibus hire Scarborough local minibus hire lajmet e fundit national minibus hire struga lajm struga lajme
Twitter do të etiketojë llogaritë e mediave "të lidhura me shtetin" - Struga.net

Twitter do të etiketojë llogaritë e mediave “të lidhura me shtetin”

0

Kompania Twitter tha se do të fillojë etiketimin e llogarive të mediave “të lidhura me shtetin” dhe do të ndërmarrë hapa të tjerë për të kufizuar përhapjen e fushatave për ndikim, të udhëhequra nga qeveritë.

Gjigandi……

Share.

Comments are closed.

Copyright © 2014 - 2020 Struga.net | Privacy policy