minibus hire Leeds minibus hire Scarborough local minibus hire lajmet e fundit national minibus hire struga lajm struga lajme
Zbulohen disa detaje mbi smartfonin sekret të BlackBerry-it - Struga.net

Zbulohen disa detaje mbi smartfonin sekret të BlackBerry-it

0

Gjatë kësaj periudhe BlackBerry ka qenë duke punur për krijimin e një smartfoni të ri, të njohur me emrin e koduar Windermere. Së fundmi është bërë i mundur edhe zbulimi i disa detajeve mbi këtë smartfon të veçantë.Smartfoni është më i gjerë se çdo BlackBerry tjetër dhe arsyeja e ndryshimit të përmasave është pajimi me një tastierë të re të përmirësuar. Ndryshe nga tastiera tradicionale që përmbante katër rreshta çelësash, tastiera e re ka vetëm tre rreshta çelësash të cilët janë të ndjeshëm ndaj prekjes. Për të krijuar një ide më të qartë mjafton të sillni ndërmend aplikacionin e tastierës Swype për Android.Çelësat janë fizikë, por përveç se… …

Share.

Comments are closed.